Yazan : steven_stiffler 21 Mart 2010 Pazar

Hayır abartı değil,Lazio tek kale oynadı bugün.Sezonun en iyi futbolunu oynadı belki de...Küme düşme potasından kaçan bir takım gibi değil de; şampiyonluk yarışındaki Inter'in,Milan'ın bu hafta oynayamadığı futbolu oynadı bugün.Erken atılan gollerle kopardı deplasmandan galibiyeti.Şu an 0-0 devam eden Sampdoria maçında Juventus galip gelemezse,Serie A'da haftanın deplasmanda kazanan tek takımı Lazio olacak.

Reja her maç farklı bir sistem deniyor neredeyse.Taşları ufak tefek hamleler ile oynatıyor.Bir bakıyoruz üçlü defans,bir bakıyor dörtlü.Bazen bekleri de geriye çekiyor,beşli defans yapıyor.Tabi bu takım Reja'nın kurdurduğu bir takım da değil sonuçta.Bir hocayı anlamak için sezon başında takımı ona kurdurtmak gerekir.Tek anlayamadığım ve şiddetle karşı çıktığım Hitzlsperger'in yedek kulübesinde oturması...Sezon bitecek neredeyse,hala faydalanmak aklına gelmedi hocanın.Ledesma geldiği için çok aksamıyor o bölge.Fakat Hitzlsperger'i çift yönlü olarak da kullanabilir Reja.

Floccari'nin golü haftanın en güzel gollerinden.İki kişinin arasından muazzam geçiş ve kolaylıkla atılan bir gol.Rocchi ile oynuyor Floccari.Fakat Zarate ile daha iyi oynaması mümkün.

One Response so far.

  1. Floccari'nin golü gerçekten çok güzel, iki oyuncunun arasından muhteşem sıyrılarak harika bir gol atmış.

    Hitlzperger'in oynaması konusunda sana hak veriyorum. Ledesma ile birlikte iyi ikili olurlar bence.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -