Yazan : steven_stiffler 21 Kasım 2011 Pazartesi

Turkcell Blog Ödülleri 2011 ilanını gördüğümde "Bir bakayım hele" diyerek giriş yaptım. 3 Temmuz sürecinden sonra Türk sporuna olan ilgimin azaldığı gibi blog dünyasına olan ilgim de azaldı. Hani sorsalar; 2011'de yazdıklarım ve yaptıklarımla BÖ 2011'de birşeyler yapmayı bırak, aday bile olmazdım. Ancak yeniden daha sık yazmak için şevk gelir diye aday oldum. Vahiy falan indiği de yok o ayrı... Oylamanın başladığından bile bugün haber oldum. Spor kategorisinde olmayı hakeden çok fazla blog var. Ancak adaylık blog sahiplerinin başvurularıyla belirlendiği için bilinen,bilinmeyen pek çok blog var. Güzel işler de var, yok değil... Özellikle kişisel bloglar kategorisine bir girdim; pek çok yeni blog keşfettim. Güzel olay, katılmak da güzel... Birşey olacağından değil de, oy vermek isteyen olursa sağ taraftaki bannerdan "oy ver" diyerek oyunu verebilir. Sloganımız da; "Koyverme! Oy ver!". Ben bu internette birşey için oy isteme olaylarını pek beceremiyorum. İlköğretim hayatımda 3,5 sene başkan seçildim, hep beni seçerlerdi. Oradan bir şımarıklık var herhalde. Açık söylemek gerekirse, biri birşey için oy falan istediğinde de vermeye üşeniyorum. Sonuçta her yeni oy verme olayı, yeni bir siteye üye olma yükü.

Adaylar arasında arkadaşlarım Erdem'in blogu Taraftar Düdüğü , Murat'ın blogu Mule, Cenk'in blogu Topsuz Alanda Faul ve belki de burada olmayı en çok hakeden Oğuz'un blogu Barbarossa var. Bir kategoride 3 oy kullanma hakkınız var.

Esen kalın.

One Response so far.

  1. Bizimakin says:

    Blog Ödülleri'nde başarılar dileriz…

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -