Yazan : steven_stiffler 7 Kasım 2011 Pazartesi

Herkese iyi bayramlar. Fulham-Tottenham; Londra'nın pek çok derbisinden biri. Geçen hafta maç yazısının sonunda Fulham'ın derbi motivasyonuyla Tottenham'ı zorlayabileceğini fakat arada gözle görülür bir Tottenham üstünlüğü olduğunu vurgulamıştım. Fulham'ın Avrupa Ligi yorgunluğu eklendi. Ancak Tottenham da Avrupa Ligi'nde mücadele etmesine rağmen yorgun değil, maça daha hazırdı. Redknapp'ın Avrupa Ligi'nde yedekleri oynatması da bu yüzden ya zaten.

Tottenham için maçı kolaylaştırabilecek en iyi senaryo gerçekleşti. Erken bir gol geldi. Premier Lig resmi sitesi golü Bale'e yazmış. Ancak kesin karar mıdır bilmiyorum. Baird kendi kalesine şeklinde de yazılabilir. Bu golde aslan payı Kyle Walker'ın. Topa uzak olmasına rağmen attığı müthiş deparla golü getiren isim oldu. İlk yarının sonunda Lennon'ın golüyle skor 2-0 oldu ve Tottenham rahatladı. Yine golden çok gol öncesi pasın konuşulması gerekiyor. Bale'in pası mükemmel! Fulham ikinci yarı erken farkı bire indirse de; maça ağırlıklarını koymakta zorlandılar. Maçın bitmesi beklenirken geldi Defoe'nin golü. Yine golden çok asisti beğendim desem kızmazsınız değil mi ?

Tottenham 12.Hafta sahasında Aston Villa'yı ağırlayacak.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -