Yazan : steven_stiffler 17 Haziran 2011 Cuma

Yaklaşık 1 aydır transferi konuşulan Young Boyslu Senad Lulic'in Lazio'ya transferi nihayet netlik kazandı. Geçen sezon Young Boys'a elendiğimizde Bienvenu'dan sonra en çok dikkatimi çeken oyuncuydu. Senad Lulic 1986 Bosna Hersek doğumlu. İsviçre'ye göç eden Bosna Hersekli Lulic, futbol hayatına da bu ülkede Chur 97 takımında başladı. 2006'da geldiği Bellinzona'da dikkatleri çeken oyuncu her transferinde bir gömlek daha üst bir takıma giderek, kariyerinde olumlu bir ilerleme kaydetti. Bellinzona'dan Grasshoppers'a, oradan Young Boys'a, şimdi de Lazio'ya transfer oldu. 2010 yılından beri Bosna-Hersek Milli Takımı'nın da bir parçası. Henüz 6 maça çıkmış Bosna'da. Sol kanatta hem defansif, hem ofansif oynayabilmesi bir avantaj. Lazio'nun bir sol açık eksiği vardı. Muhtemelen Reja kendisini bu bölgede kullanacak. Ancak zaman zaman sol bekte de değerlendirilecektir tabi ki. Başarıya aç bir oyuncu olması, kendisini ispat etme çabası içinde olacak olması hem kendisi için hem de Lazio için bir avantaj. Reja da sever bu tip oyuncuları. Lazio'ya hayırlı olsun.

Dikkatimi çeken diğer transfer haberleri de; Granqvist'in Genoa'ya transferi, Cabaye'nin Newcastle'a transferi, Cetto'nun Palermo'ya transferi ve Parejo'nun Valencia'ya transeri. Özellikle Parejo ve Granqvist'in takımlarında parlayacaklarını düşünüyorum.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -