Yazan : steven_stiffler 25 Nisan 2011 Pazartesi

Her maç seyir zevki sunmak başka, geçen sezon olduğu gibi hem kazanıp hem seyir zevkini yüksek tutmak başka. Tottenham'ı güzel kılan; kazandıkça sunduğu seyir zevki. Yoksa West Bromwich ile 2-2 beraberliği, karşılıklı güzel golleri ve tempolu bir maç oynaması beni tatmin etmiyor. Arsenal maçının 3-1'den 3-3'e gelmesi, sonrasında kaybedilen 2 puan kabullenilebilir. Ama ligde rahat bir konumda olan WBA karşısında White Hart Lane'de puan kaybetmek kabullenilecek bir hata değil. Sevindirici olan haber ise; Arsenal maçında sakatlığı ciddi gözüken Gareth Bale'in 3 gün içinde takıma dönmüş olması.

Odemwingie Dünya Kupası'nda oynadığı bencil futboluyla dikkatimi çekmiş, sinirlerimi bozmuştu. West Bromwich'e geldi geleli kendini epey geliştirdi. Attığı gol enfes bir vuruşun ve yeteneğin eseriydi. Yakışmayan; Tottenham defansının bu golü seyretmesiydi. Pavlyuchenko'nun golü biraz balık gol gibi dursa da; Defoe'nin golü defalarca izlenecek türdendi. West Bromwich'in bir penaltısının verilmediğini de yazalım. Gallas'ın maçın başında kaçırdığı müthiş bir gol var. Pavlyuchenko'nun boş kaleye atamadığı gol ve Gomes'in yediği ikinci gol ise ikilinin alışılagelmiş, sonu olmayan hareketlerindendi. Bu akşam Manchester City kazanırsa fark açılıyor. Tottenham'ın Şampiyonlar Ligi şansı zora giriyor.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -