Yazan : steven_stiffler 26 Ekim 2010 Salı

Kaptan Mauri iyice sazı eline aldı bu sezon. Her hafta methiyeler diziyorum; her hafta takımı sırtlıyor. Liderliğe iyice alışan; kazanmayı huy haline getiren Lazio'da işlerin ne kadar yolunda olduğu haftaiçinden belliydi. Antrenmanlar coşkuyla geçtiği gibi; aynı zamanda futbolcu ve taraftarların yüzünde bir mutluluk, bir ışık var. Her iç saha maçı öncesi Kartal Olimpia'nın Stadio Olimpico'da yükselmesi de Lazio'ya uğur getiriyor galiba.

Lazio yine baskılı; cılız da olsa ataklar gerçekleştirerek başlamış maça. Floccari'nin biraz da şansının yardımıyla önüne düşen topu ağlara göndermesi skor avantajını ve oyun hakimiyetini getirmiş. İkinci yarıda Kaptan Mauri'nin sahne almasıyla rahatlayan Lazio, Matri'nin golüyle işi biraz sekteye uğratmış. Zira özetten izlediğim kadarıyla Cagliari bu golden sonra küçümsenmeyecek bir baskı oluşturmuş Lazio kalesinde. Ve girilen her pozisyonda Matri var. Reja Lazio'ya çok güzel günler yaşatıyor,o kesin... Derbi öncesi Palermo deplasmanında puan kaybı muhtemel gibi geliyor bana.

One Response so far.

  1. Lenin says:

    Kartalın ugur getırdıgı kesin , mauri soyledıgın gibi büyük potansıyellı bir futbolcu bu sene güzel islere imza atıyor palermo macındakı puan kaybına katılmıyorum bizim takım bana göre italyada en saglam orta saha sahıp ve defansı ve forvet bölgesi en kaliteli takımlardan hatta interden sonraki takımda diyebiliriz, palermo cok acık veren bır takım zaten udınesse gibi bir takıma 2 - 1 yenıldıler biz macı farklı bıle alabılırız hucum hattımız gercekten mukkemmel: zarate, hernanes, rocchı, floccari, foggia, kozac, maurı, ledesma, hatta bu sene mutıs oynayan brochi. Lazio palermo deplasmanından puan kaybeder demek hata olur ocak ayında santa cruzun gelme ıhımalıde %90 gibi bu sene taş gibi bir LAZIO var.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -