Yazan : steven_stiffler 3 Ekim 2010 Pazar

Kina Grannis benim için yeni bir YouTube keşfi... YouTube'da tesadüfen buldum geçenlerde. Simon & Garfunkel'in efsane şarkısı The Sound Of Silence'ı müthiş yorumlamış. Dikkatimi çektiği için biraz araştırdım, birkaç parçasını indirdim. 2007 yılında YouTube üzerinden bir şarkı yarışmasına katılmış Kina. "Message From Your Heart" adlı şarkısıyla derece yapmış ve albüm anlaşması imzalamış. Bu geçen süreçte YouTube'dan şarkılarını yayınlamaya devam etmiş. MTV'nin çeşitli programlarında şarkıları yayınlanmaya başlanmış. 23 Şubat 2010'da Stairwells isimli albümünü çıkarmış. Facebook ve Twitter'da epey takipçisi olduğunu gördüm. Huzur veren, hoş bir ses rengine sahip. İndirdiğim şarkılarından ; People, Valentine, Ours to keep favorilerim.

Bahsetmiş olduğum The Sound Of Silence'ı YouTube linkinden dinleyebilirsiniz.

One Response so far.

  1. egecell says:

    Ben keşfettiğimde 50 subscriber'ı(takipçisi) bile yoktu, doritos'un crashthesuperbowl yarışmasını kazanmak için uğraşırken ünlü oldu. Baya bir emek harcadı ama hakkını yememek lazım, bi ara her gün youtube a video koyuyodu hatta twoweeksforkina.com diye internet sitesi bile vardı:) Kazandıktan sonraki iki buçuk yıl içinde gittikçe ünlendi. Youtube a yabancı bir ülke olmamamıza karşın pek tanıyan olmaması ilginç, buna o dönemde de sıkça kapanmasının sonra da açılmamasının etkisi vardir elbette. Tavsiye edebileceğim şarkıları ; Stay Just a Little, Valentine, Strong Enough, Together, Make Me, Down & Gone, Delicate, Stars Falling Down. (Aslında stairwells albümünde 2 yeni şarkı var diğerleri seçmece gibi o yüzden o iki şarkı da dahil bütün albümü tavsiye edebilirm :))

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -