Yazan : steven_stiffler 31 Temmuz 2010 Cumartesi

Pandev, Ledesma, Zarate ve Kolarov... Lazio'nun sıradan bir takım olmasını önleyen, Lazio'yu kalkındıracak isimlerdi. Şimdi bu isimlerden sadece Zarate ve Ledesma kaldı. İkisi de geçen sezon eski performansından uzaktı. Bu sezon her ikisinin de yükü ağır olacak. Çünkü Kolarov hali hazırda Lazio'nun en büyük yıldızıydı. Başlı başına bir sol bek Kolarov. Jose Mourinho Real Madrid'e istemekle sonuna kadar haklıydı. Ancak paragöz Lotito City'ye daha yakın davrandı bu transferin gelişiminde...Sonunda hem City, hem Lotito amacına ulaştı ve Kolarov yeni sezonda Premier Lig'de olacak.

Garrido genç yaşta City'ye geldi. İlk geldiği dönem forma şansı buluyordu. Daha sonra arap para saçmaya başlayınca Bridge'in gölgesinde kaldı. Oyun stili olarak Kolarov'u andıran bir stili var aslında... Misal frikik bile atabilen bir sol bek. Fakat geçen sezondan maç eksiği olması büyük handikap olarak gözüküyor. Ayrıca İspanyolların ülke dışında çok başarılı olamamaları beni düşündürüyor. Garrido da adada başarılı olamadı. İtalya'da başarılı olup, istisnalardan birisi olmak zorunda. Şu aşamada hem Lazio'nun Garrido'ya, hem de Garrido'nun Lazio'ya ihtiyacı var.

One Response so far.

  1. Adsız says:

    hernanes geliyor asıl bomba o :)

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -