Yazan : steven_stiffler 24 Temmuz 2010 Cumartesi

Sabırsızlıkla beklediğimiz yeni sezon formalarımız nihayet tanıtıldı. Bu tanıtım organizasyonunu Türkiye'de en iyi yapan kulübüz, onu da söyleyelim. Fakat bu sezonki formalarımızı organizasyon bile kurtaramadı gibi geldi bana. Efsanemiz çubuklu forma bile çok hoşuma gitmedi. Daha güzel bir dizayn bekliyordum. Hele ki Milan'ın çubuklusunu falan görünce... Çubuklu forma geçen sezonkiyle hemen hemen aynı. Arkasının da çubuklu olması dışında pek farkı yok. Belki lacivert şortla, beyaz şortla ve sarı şortla 3 farklı kombinasyonu yaratılır. O zaman en azından daha şık geleceğini düşünüyorum. Yine de çubuklu her zaman candır tabi. Kutsaldır.
Bir sezon aradan sonra tekrar beyaz forma... Fenerbahçe'nin beyaz formaları hep güzel olmuştur. Bu da epey sade olmuş. Kabartma arma olayını her yıl yapacağız gibi artık... Eee geçen sezon epey tuttu tabi. Adidas da kabartma desenlere her tasarımında yer vermeye başladı. Beyaz formanın önündeki desen çok şık. Futbolcularımıza da epey yakıştı. Aragones dönemindeki beyaz bayrak formamız favorim bu arada. Giymeye kıyamıyorum. Alex'e imzalatıp çerçeveletme planım var bakalım...
Yeşil rengini oldum olası sevmem. Mecbur kalmadıkça giymem. Taraftarın bu yıl buna benzer bir tasarım isteği vardı. Muhtemelen onu yerine getirmiş yönetim. Fakat yeşilini pek beğenmedim. Tonu biraz daha farklı olabilirdi. Palamut formayı çok şık yapıyor. Lakin rengi sınıfta kalmış. Farklı zevklere hitap eden bir forma...
İşte bunu beğendim. Antrenman tişörtlerinden belliydi böyle bir model geleceği. Rengi hoş, tasarımı hoş, umarım sıkça giyeriz.
Bu forma da satışa sunulacakmış bugün. Şık bir kaleci forması...
Dia'ya çok yakışmış mavi forma. Hafiften bir Chelsea formalı Makalele havası katmış. Giyelim şu formayı beee... Diğerlerine nazaran en şıkı bu sanki.

Formalarla birlikte iyiyden iyiye yeni sezon heyecanı sardı. Forvet transferiyle daha da saracağı kesin... Lig başlasın artık. Bu arada eski üyelerine Lig Tv'yi 77 liradan satan zihniyete sokayım !

4 Responses so far.

  1. Klasik çubuklunun kol kısmı olmamış bence. Kolun tamamının aynı renk olmasını tercih ederim. Yaka ve kol çok önemli formada. Çok güzel bir forma dizaynı, kötü bir yaka veya kolla rezil edilebilir rahatlıkla. Ben yıllardır klasik çubukluda kol kısmının omuzdan itibaren beyaz renk olduğu bir tasarım bekliyorum ama yapmıyorlar maalesef. Beyaz formayı çok beğendim lakin alacağım forma da beyaz olandır. Diğer renk formalar tutuculuğumdan dolayı yıllardır ilgimi çekmiyorlar, yine en fazla Fenerium'a gidip incelerim o kadar.

  2. mrkdmr says:

    Çubuklu formanın geçen sezondan farkı senin de belirttiğin gibi sırt kısmında çubukların kesintiye uğramaması ve ayrıca çubukların inceltilerek 9 adete çıkarılmış olması (görünürde 7). 9 çubuk, Fenerbahçe'nin faaliyet gösterdiği 9 branşı temsil etmekteymiş.

  3. Adsız says:

    çubukluda pek değişen bisey yok , yeşil forma gibi dünyada artık bütün takımlar enteresan renkli bir forma yapıyor, beyaz formada baya güzelmiş abi.

  4. Adsız says:

    ben de en çok mavi formayı beğendim.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -