Yazan : steven_stiffler 29 Temmuz 2010 Perşembe

Şikesiyle meşhur olsa da severek izlemekten kendimizi alamadığımız İtalya Serie A ligi 29 Ağustos itibariyle başlayacak. Son yıllarda Inter'in hegomonyasında geçen ligde Inter'i sadece AS Roma zorlayabiliyor. Juventus ve Milan, belki biraz da Fiorentina zorlaması muhtemel takımlar. Ancak bu sezon Roma ve Juventus'tan pek umudum yok. Milan ise Inter'i zorlayabilir. Fiorentina sürpriz yapabilir. Inter'in Rafa Benitez'le neler yapabileceğini de görmek gerek. Konuşmak için erken. Lazio'dan ise bu sezon için de pek umudum yok açıkçası. Yine bir heyecanla , bir hevesle maçlarını takip edeceğim tabi ki. Özellikle Reja yönetiminde iyi bir toparlanma süreci geçirip ligde kalmayı başarmıştı Lazio. Takımın ihtiyacı olan oyuncular alınamadığı gibi Kolarov gibi önemli bir koz da gönderildi takımdan. Şimdi ismi geçen Garrido, Hernanes gibi isimler takıma katılırsa mutlaka katkı sağlarlar. Ancak Garrido Kolarov'u aratır, ona eminim. Lazio'yla ilgili sezon öncesi son bir değerlendirme yazısı yazmayı düşünüyorum.

Fikstüre Sampdoria deplasmanıyla giriş yapacak Lazio. Derbimiz ise 10.Hafta oynanacak. İlk maç ev sahibi konumundayız.

Lazio'nun fikstürü;
#1 Sampdoria (D)
#2 Bologna
#3 Fiorentina (D)
#4 Milan
#5 Chievo (D)
#6 Brescia
#7 Bari (D)
#8 Cagliari
#9 Palermo (D)
#10 As Roma
#11 Cesena (D)
#12 Napoli
#13 Parma (D)
#14 Catania
#15 Inter
#16 Juventus (D)
#17 Udinese
#18 Genoa (D)
#19 Lecce

Fikstürün tamamı aşağıdaki resimde...

One Response so far.

  1. Adsız says:

    lazio bu sene iyi olucak javier garridoyu aldılar cityden bugun sol bek kolarov ıle takas yani. kolarov kadar olmasa 25 yasında ve iyi bir futbolcu daha transfer yapıcaklardır ben bu sene lazio dan patlama beklıyorum.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -