Yazan : steven_stiffler 7 Temmuz 2010 Çarşamba

Lazio Bresciano ile 2 yıllık anlaştığını nihayet açıkladı. Mark Bresciano belli bir kalibrede, iyi bir oyuncudur diyerek Ömer Üründül stili bir cümleyle giriş yapayım. Yıllarını Serie A'nın orta sıralarına vermiş olması önemli bir noktadır. Lazio'nun bir türlü büyümeyen vizyonunun, maddi kriz bahanesi adı altında yerinde saymaya yönelik takım kurduğunun göstergesidir bu transfer. Bresciano asla Lazio'yu üst seviyeye çıkaracak oyunculardan birisi değildir. Elde potansiyel varken; Kolarov, Zarate, Ledesma gibi satıldığında para kazanılacak ve iyi transferler yapılmasını sağlayacak isimler varken yok yere yerinde saymayı tercih ediyor başkan Lotito. Tabi ki bu 3 ismin ayrılmasını istemem. Fakat Lazio'nun eski günlerini dönmesi temennisiyle , böyle bir adım atılmasının olası olduğunu düşünüyorum.

Mark Bresciano Lazio'ya hayırlı olsun.

One Response so far.

  1. SaLaS says:

    brocci kazmasından bı kat daha ıyı oyuncudur ,lazio eski gunlere zor doner juventus bıle parası varken zor toparlanıyor bence Bresciano bizim ıcın ıdeal oyuncu belhadj ve boateng ılede anlasma aranıyor ıkısıde yerınde transfer olur bu sene ılk 5 lazio ıcın ıyı bır basarı olur umarımda gerceklesır. bu arda cıksın artık 2010 - 20011 formaları :)

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -