Yazan : steven_stiffler 27 Ocak 2010 Çarşamba

Tottenham, Leeds karşısında kupada son dakikada yediği golle işi rövanş maçına bırakmıştı.Fulham ise bu sene beklentileri karşılayan,ortalama bir sezon geçiriyor.Zamora'nın dönüşü Fulham için en büyük moral oldu maç öncesi.Premier Lig'de Londra'nın en düşük itibarlı derbisi oynandı dün akşam.West Ham-Fulham'ı da bu şekilde sayabiliriz herhalde.Fulham'ın zayıflığı bu derbileri çok çekici kılmıyor.En azından benim için öyle.

Redknapp'ın herşeyde bir bildiği vardır muhakkak.Ama Bale yerine Assou Ekotto'yu tercih etmesini sevmiyordum pek.Bale çok iyi,potansiyeli yüksek,belki de geleceğin en iyi sol beklerinden birisi olarak lanse ediliyordu.Çok fazla izleme fırsatı bulamadık ama oynadığı maçlarda pek sırıtmayan bir yapısı var.Tipik ada futbolcusu...Leeds maçında 11'de oynamıştı.Dün akşam da 11de sahaya çıktı.Crouch iyi form tuttu.Bazen takımı frenlese de gollerini attıkça faydalı oluyor.Zaten Crouch,Zigic gibi adamlar takımı frenler.Gol attıkça telafi ederler.Akşam Crouch'un golünde ekstra bir pay sahibi olan isim var ; Luka Modric.Karadenizli kardeşimiz Luka Modric adeta dışarı giden topu çevirip gol attırdı Crouch'a.Aklıma Volkan'ın Kasımpaşa maçında auta giden topu içeri alması geldi hemen.Sen de adamsın Modric.

Bentley en son Wigan'a frikikten bir gol atmıştı.Biraz da şans eseri kaleciye çarpıp girmişti.Dün akşam da baraja çarpıp yön değiştiren topu gol oldu.Bentley'in biraz daha kendini toparlaması lazım.Tottenham'a gelip,kaybolup giden isimlerden olacak bir oyuncu değil çünkü.

Tottenham aldığı bu galibiyetle ilk 4 iddiasını sürdürdü,herşeyden önemlisi o.Fulham da 9.sırada.İyidir,sezon sonuna kadar böyle götüremezler belki ama en azından korku yaşayacaklarını sanmam.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -