Yazan : steven_stiffler 9 Aralık 2009 Çarşamba

Bugün Avrupa'da 3 maçımız birden var.Saat 18.00'da Bayanlar Voleybol Şampiyonlar Ligi'nde Dinamo Moskova deplasmanına konuk oluyoruz.Rakip takımda Safranova'nın geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hayati tehlikesi bulunuyor.Bundan dolayı ekstra motive de olabilirler,moral bozukluğuyla da oynayabilirler.Bence ilk seçenek.Sonuçta profesyonel sporcular.Dinamo Moskova gruptaki en ciddi rakibimiz.Onlarla yapacağımız iki maç grup liderini belirler.

19.30'da Caferağa'da bayan basketbolcularımızın Sika Brno ile maçı var.Fenerbahçe Ülker ise saat 20.15'te,ilk maçta 78-76 yendiği Asvel Lyon takımını ağırlayacak.Abdi İpekçi'deki yüzme muhabbetinden dolayı maç Ayhan Şahenk'te.İş çıkışı,oraya uğra,buraya uğra derken ancak erkek takımımızın maçına yetişebilirim herhalde bende.

18.00'de TV karşısına oturup,akşamı Fenerbahçe'yi izleyerek geçirebileceğimiz güzel bir gün...

One Response so far.

  1. jeankier says:

    sabah radyoda, fenerbahçe kendinde güçlü denebilecek takımlara karşı zorlanıyor diyordu, asvel maçı için.. olmamış yine.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -