Yazan : steven_stiffler 21 Nisan 2009 Salı

Kupada oynadığımız maçların hepsini kazanmıştık bu akşama kadar.Bu akşam o kadar küçük bir futbol oynadık ki üzüldüm.Aragones hangi takımın başında olduğunun farkına ne zaman varacak merak ediyorum.

Bu senenin genelini böyle mahkum oynayarak geçirdik aslında.Fakat alışmışlığımıza rağmen ben sindiremiyorum.Tamam günümüz futbolunda skor önemli,elemeli sistemde tur önemli.Ama sadece defans yaparak alınan tur büyük bir takıma yakışmaz.

Sahada futbol olmayınca çevremdeki tepkileri izleyeyim dedim.Deniz ne yapsa günah keçisi oluyor.Kimse Deniz'in saha içerisinde yaptığı olumlu hareketleri görmüyor.Deniz ne yapsa tepki,ne yapsa küfür! Deniz gibi efendi,karakterli ve hırslı futbolcumuz çokmuş gibi,Deniz'i beğenmiyoruz.Bugün yaptığı pas hatalarını yıllardır yapıyor.Ama oynadığı zaman çok da iyi oynuyor.Bugün özellikle hücumda çok fazla gördük Deniz'i...Appiah'ı aratmayan bir oyun sergiledi.Ah bir de yetenekleri kısıtlı olmasa bambaşka bir futbolcu olacakmış zaten.Şu elimizdeki değerlerin kıymetini bilememe konusu özellikle Fenerbahçe'mizi çok etkiliyor.

Gelelim diğerlerine...Sözleşme sonrası Deivid bildiğimiz gibi.Berbattı,rezaletti.Git Deivid.Misyonun dolmuş senin.Seninle yenilenen sözleşme bile hataymış,baştan beri savunduğum konuda haklı çıktım.Volkan Babacan için bugün maçı kurtaran adam diyebiliriz.Fatih Terim balı biraz da bize vurdu tabi,onun da etkisi var.Yasin-Önder uyumlu oynadılar.Güiza'ya artık yorum yapmıyorum.

Bu sene tek dalımız Türkiye Kupası.Mutlaka almalıyız,bir maç iyi oynamaya hakkımız var.Final maçında iyi oynamaya mecburuz.Yada kötü oyunla da olsa kazanmaya mecburuz.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -