Yazan : steven_stiffler 5 Nisan 2009 Pazar


Dün nihayet kuponu tutturduk.Alfredo Di Stefano görse de şaşırsa :) Pazar günü programları nedense dar geliyor bana.Bir türlü kupona yazacağım 4 maçtan emin olamıyorum.

348 kodlu Palermo-Torino maçı ilk tercihim oldu bugün.Torino ligde kalma mücadelesinde,Palermo ise inişli çıkışlı bir form grafiğine sahip.İç sahada kazanmasını bekliyorum.Torino'nun bu sene işi çok zor.

Lazio'dan uzak durayım diyorum,Serie A'ya bulaşmayayım diyorum,yine de 2 maç seçiyorum :/.Pazar günü çok çekici geliyor bana Serie A.Lazio ile Siena gollü bir maç geçirir.Üst olur.

Rapid Vienna-Austria Karnten maçının da üst bitmesini bekliyorum.

Everton sahasında Wigan'ı yenecektir.Muhtemelen az gollü bir maç olur,1-0 yada 2-0 Everton kazanır.

St.Ettienne ile Marsilya maçının gollü geçmesini bekliyorum.St.Ettienne'nin acil puanlara ihtiyacı var.Marsilya zirveyi zorluyor.Marsilya bu sezon güzel maçlar oynuyor,bol gollüsünden.Üst bitmesi muhtemel.

Udinese-İnter
maçını da Üst hissediyorum Acun bey ama oynayıp da 6 maç yapma riskine girmek istemedim.Acaba Lazio'yu çıkarıp bunu mu üst yapsaydım ya,çelişkide kaldım.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -