Yazan : steven_stiffler 28 Nisan 2009 Salı

Birkaç gündür yeni bir online oyuna sardım.Web tabanlı oyunlarla pek fazla uğraşmam.Sadece Ikariam oynuyordum.Mybrute ile tanışınca işler değişti.

Oyunumuz http://www.mybrute.com/ adresinden oynanıyor.Bir karakter seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz.Karakterin tipini,ten rengini,saç ve giysi rengini belirliyorsunuz.Yakışıklı bir de isim koydunuz mu tamamdır,dövüşmek için hazır oluyorsunuz.Şifre koymayı da unutmayın tabi.

Oyunumuzun esprisi dövüşmek.Günde 3 kere dövüşme hakkımız var.Önemli olan doğru rakibi seçmek.Hâla çözemediğim bir kısım detaylar var tabi.Ayısı olan karakterleri dövmek zor.Köpeği olanlar var bir de.Hangi silah neye göre veriliyor onu da anlayan beri gelsin.

Oyunu oynayan bayağı arkadaşım da varmış.Herkes Facebook'tan linklerini veriyor.Şu bitefight davasından beri nasıl da özlemişim link verme olayını sormayın.Son günlerin popüler ismi,genç kızların sevgilisi(;H) PcLion da akşam linkini vermiş,bir güzel aldım ifadesini. :) PcLion'a ve bana gıcığı olanlar buyursun oyuna kapışalım efendim.Zottirik bir karakterim var,alın dövün ;H

http://stiff1907.mybrute.com/

2 Responses so far.

  1. pclion says:

    İnsanlar gerçekleri öğrensin.

    http://img208.imageshack.us/img208/6431/lionstiff.jpg

  2. Averajla öndeyim;

    http://img27.imageshack.us/my.php?image=stiff1907vspclion.jpg

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -