Yazan : steven_stiffler 4 Ağustos 2012 Cumartesi

Epeydir Lazio gündemini takip etmiyordum. Olası Burak Yılmaz transferi içime sinmemişti. Bu akşam Lazio, Galatasaray'la hazırlık maçı oynayacak. Lazio ile Galatasaray'ın iyi ilişkileri de hoşuma gitmiyor ya son zamanlarda, o ayrı... İtalya'da her zaman en güzel formayı giyen Lazio, yine şık formalarını tanıtmış. Yıllardır Puma giyiyorlardı, artık Macron giyecekler. Puma'nın tasarımlarını beğeniyordum ama her takıma aynı tasarımı yapıyorlardı. Macron da pek kasmamış gerçi tasarım için... Neticede Lazio, düz ve reklamsız formalar giyiyor.

Lazio'nun iç saha forması yine sade ve mavi... Formada dikkat çeken en güzel şey yakası. Çok sade, çok klasik belki ama Lazio'ya bu tip forma yakışıyor. Ben yine beğendim.

Deplasman forması da mavinin tam tersi... Forma beyaz, şort mavi. Yakası güzel değil. Beyaz, düz forma tasarımlarına çok sıcak bakmıyorum. Atlet gibi oluyorlar.

Son forma ise siyah, göğsünde şerit var. Ederson tanıtmış bu formayı... Hazırlık maçlarında da bu formayı giymişler. Deplasman forması olarak bu forma kullanılırsa daha şık olur bence.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -