Yazan : steven_stiffler 12 Eylül 2010 Pazar

Tottenham Young Boys maçlarında çok iyi oynamıştı. Dışarıda kaybettiği maçta bile çok etkili olup, gol pozisyonları bulmuştu. Fakat ligde çok farklı, sonuca gidemeyen bir Tottenham izledik ilk 4 hafta sonunda. İstenilen başlangıç kesinlikle olamaz. Geçen sezon futbolunun zirve yapması, Şampiyonlar Ligi vizesi derken; otomatikman beklentiler yükseldi bu sezon. Defoe'nin milli takımdan sakat dönmesi, 2 ay oynamayacak olması Tottenham için kayıp. Fakat eldeki kadroya bakınca çok da büyük bir kayıp olarak düşünülmemeli. Van der Vaart Tottenham ile siftah yaptı. Van der Vaart'ın gelişi ve Defoe'nin sakatlanışıyla Redknapp tek forvet oynattı takımı dün. Modric geleneksel sakatlanma talihsizliğini dün de yaşadı. Golü atan Modric, 32.dakikada yerini Krancjar'a bıraktı.
Vasat futbol oynayan Tottenham, ligin yeni ekibi West Bromwich'e 14 gol pozisyonu vermiş dün. Kendisi ise 13 gol girişiminde bulunmuş. West Brom yeni takım, ligin asansör takımı olmasına rağmen evinde tabi ki etkili oynamak zorunda. Ancak geçen sezonki Tottenham; özellikle bu tip alt düzey takımlara pek puan kaptırmazdı. Nitekim geçen sezon 9 gol attığı Wigan'a da yenildi geçen hafta.

Werder Bremen deplasmanıyla Devler Ligi'ne adım atacak hafta içi Tottenham. Redknapp West Brom'u bu maçın provası olarak düşündüyse eğer provanın istediği gibi geçmediği kesin.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -