Yazan : steven_stiffler 3 Ekim 2015 Cumartesi


Maçın özetinde Bayal Sall'ın kırmızı kartını göremedim ama Robert Beric'in kırmızı kartını gördüğümde malum hakemden midem bulandı. Buradaki dirseğe kırmızı kart veriyorsun -ki dirsek de tartışılır- ama 3 gün önce derbide neleri es geçiyorsun ? Lazio'nun kazanmasına sevindim, üstün oynayıp kazanmaları da güzel ama Saint Etienne'in eksik oynamasının da katkısı mutlaka var. Onazi'nin golünü istesen öyle hazırlayamazdın. Hoedt'in de Lazio formasıyla ilk resmi golü oldu. Biglia iyi oynamaya devam ederken gollerini de sürdürüyor. Saint Ettienne'in maça bıçaklarla gelen bir grup taraftarı göz altına alınmıştı. İtalyanlar da Fransa'ya boş gitmeyebilir, tribün açısından çekişmeli bir eşleşme oldu.

Lazio : Berisha; Basta, Mauricio (46' Gentiletti), Hoedt, Radu; Biglia, Onazi (74' Cataldi); Felipe Anderson, Milinkovic-Savic, Mauri (64' Matri); Keita Balde.

St. Etienne : Ruffier; Clerc, Sall, Perin, Polomat; Lemoine, Pajot; Roux (74' Monnet-Paquet), Corgnet (64' Diomande), Hamouma (64' Bahebeck); Beric.

Sarı Kartlar : Onazi, Sall.

Kırmızı Kartlar : 32' Beric, 77' Sall

Goller : 6' Sall, 22' Onazi, 48' Hoedt, 80' Biglia, 84' Monnet-Paquet.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -