Yazan : steven_stiffler 28 Ekim 2015 Çarşamba


Lazio'nun iyi oyunla kazandığı bir maç olmuş. 3-0'lık skorla da averaj nihayet artıya çıkmış. Napoli'ye kaybedilen maçtan sonra averajı toplamak da zaman aldı. Torino lige iyi başlayan takımlardandı. İyi kadroları var. Özellikle Baselli'nin seneye transfer yapacağını düşünüyorum ama bu maç puanlarına bakılırsa hepsi dökülmüş. Lazio'da ise Felipe Anderson yine Alexvâri goller atmış. Bana feci şekilde Alex'i hatırlatmaya devam ediyor. Belki de özlemdendir, bilemiyorum. Klose 2 asistle oynarken, Lulic yürümek için kullandığı sağ ayağıyla gol atmış. Mauricio yine kart görmeden duramamış. Lazio'nun hiç korner kullanmaması ilginç istatistik. Bu akşam rakip Atalanta, ben beraberlik bekliyorum.

Lazio : Marchetti; Basta, Mauricio, Gentiletti, Lulic; Onazi (90+1' Morrison), Biglia; Candreva (75' Kishna), Milinkovic-Savic, Felipe Anderson; Klose (79' Matri).

Torino : Padelli; Bovo, Glik, Moretti; Peres, Acquah (61' Benassi), Vives (72' Prcic), Baselli, Molinaro; Quagliarella, Belotti (61' Maxi Lopez).

Sarı Kartlar : Mauricio, Moretti, Vives, Klose, Benassi.

Goller : 40' Lulic, 70' ve 90+3' Felipe Anderson.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -