Yazan : steven_stiffler 7 Ekim 2015 Çarşamba


Bu Keita Balde'nin hareketleri, tavırları, gol sevinçleri falan bana feci şekilde Balotelli'yi hatırlatıyor. Umarım gidişatı benzemez de böyle bir yetenek harcanmaz. Daha önce elit futbolcu olamayacağını, hep bu seviye takımlarda kalabileceğini söylemiştim; fikrim hala sabit ama zaman zaman "acaba?" dedirtmiyor değil. Lazio bu maçı da kazanarak puan durumunda 3. sıraya yerleşti. Aradaki o Napoli hezimeti olmasa çok iyi olacaktı ama belki de o hezimet takımı ateşlemiştir. Pioli hocam yürüyedursun. Frosinone hocası Stellone'yi severim. Takım oldukça mütevazı bir kadroya sahip. Serie A'nın Akhisar Belediyespor ilk sezonu gibi diyelim. Şu an Akhisar'da bile N'Guemo, Rodallega gibi kariyerli oyuncular var ve Fenerbahçe'den 2-0 geriden gelip puan alabiliyorlar. Frosinone'de ise Chibsah, Rosi, hadi bir de Leali diyelim. Geri kalan oyuncular Serie B ayarında. Olsun, onlar da Juventus'tan puan aldı. Lazio'da Biglia yine maçın yıldızı.

Lazio : Marchetti (38' Berisha); Basta (62' Konko), Hoedt, Gentiletti, Lulic; Cataldi, Biglia, Parolo; Felipe Anderson, Kishna (61' Keita Balde), Djordjevic.

Frosinone : Leali; Rosi, Bertoncini, Blanchard, Pavlovic (86' Castillo); Paganini (74' Tonev), Chibsah, Gucher, Soddimo (85' Verde); Ciofani, Dionisi.

Sarı Kartlar : Biglia, Dionisi, Gentiletti, Felipe Anderson, Keita Balde

Goller : 80' Keita Balde, 90+3' Djordjevic.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -