Yazan : steven_stiffler 29 Ekim 2015 Perşembe


Beraberlik tahminim neredeyse tutuyordu. Tipik beraberlik maçıydı. Kurt hoca Reja ile Atalanta'nın ligi rahat bir yerde bitireceğini, zaman zaman yukarıları zorlayacağını düşünüyorum. Kadroları da müsait. Dün oldukça kısıt bir maç geçti, 2-1 gibi bir skor çıkması bile ilginç bana kalırsa... Özellikle Basta'ya iki yıldır hiç ısınamamışken; kendi kalesine bu kadar abuk bir gol atmasıyla iyice soğudum. Biglia frikik golüyle yine klasını konuştururken; Gomez'in golü de en az bu kadar klastı. Matri bu maçta döküldü. Lazio topla daha çok oynayan takım olmasına karşın kaleye 6 şut gönderebildi. Bu kadarını Vitor Pereira bile beceremezdi.

Atalanta : Sportiello; Masiello, Stendardo, Paletta, Drame (58' D'Alessandro); Carmona, De Roon, Kurtic (46' Raimondi); Moralez (78' Cherubin), Gomez, Pinilla.

Lazio : Marchetti; Basta, Hoedt, Gentiletti, Lulic; Onazi (80' Klose), Biglia; Candreva, Milinkovic-Savic, Anderson; Matri (64' Djordjevic).

Sarı Kartlar : Biglia, Onazi, Masiello, Raimondi, Lulic, Milinkovic-Savic.

Goller : 16' Biglia, 69' Basta (Kendi Kalesine), 86' Gomez.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -