Yazan : steven_stiffler 26 Şubat 2013 Salı

Avrupa Ligi'nde yoluna devam eden Lazio'nun, ligdeki kötü gidişe dur dediği maç oldu Pescara mücadelesi... Zayıf rakibine karşı çok kasmadan kazandı Lazio. Galibiyeti getiren goller solak yıldızlar Radu ve Lulic'ten geldi.

Pescara güzel takım ama kadrosu çok yetersiz. Tam Football Manager oyunu takım... Uzun vadede al, istediğin oyuncuyu transfer et, ligde tutunmaya çalış. Ama gerçek o kadar kolay değil elbet. Cristiano Bergodi ile ufak bir kıpırdanma gösterdiler ancak yetmiyor. Şimdilik tek başarıları Palermo'nun üzerine çıkmak oldu. Hâla kırmızı çizginin altındalar ve puan farkı da küçümsenecek gibi değil. Palermo kadar kaliteli kadroları da olmadığı için umutları da az... Lazio maça pozisyonlu başladı, özellikle Floccari'nin rövaşetası futbol adına gol olmalıydı. Ancak Radu'nun attığı gol de o rövaşetayı aratmadı. Zira Lulic'in attığı gol de benzer güzellikteydi. Pazartesi akşamı Gareth Bale'in de performansını katarsak; solakların gecesi oldu diyebiliriz. Yine jeneriklik gollerin atıldığı, doyurucu bir futbol akşamı diyebiliriz. Lazio üçüncü sıradaki yerini korudu. Haftasonu 2 puan geriden gelen Milan ile oynayacaklar.

Lazio : Marchetti, Konko (6' Pereirinha), Dias, Cana, Radu, Ledesma, Gonzalez (65' Onazi), Lulic, Hernanes, Candreva (82' Ederson), Floccari

Pescara : Pelizzoli, Capuano, Bocchetti, Cosic, Zauri, Cascione (80' Sculli), Balzano, Bjarnason, Rizzo, Mervan Çelik (71' Caraglio), Abbruscato (60' Caprari)

Goller : 29' Radu, 35' Lulic

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -