Yazan : steven_stiffler 31 Ocak 2009 Cumartesi


Aston Villa'nın form grafiği çok iyi,bu hafta en güvendiğim maçlardan birisi.Kupona yazmamak olmazdı.Üst de olabilir ayrıca.
Napoli ve Udinese genelde gollü maçlar oynuyorlar.Ayrıca Napoli'de kaleci sorunu varmış ve 17 yaşındaki kalecisi oynayacakmış.İki takımın da hücum silahları iyi.Üst kaçınılmaz.
Ath.Bilbao sahasında çok iyi oynuyor.Özellikle son haftalarda çok iyi oynuyor zaten içerde de dışarıda da...Haftaiçinde 1-0 geriye düştükleri Gijon maçını da kazandılar.Malaga'yı içerde yenecektir.
Ajax-Heerenveen üst olmazsa ayıp olur.Heerenveen geçen hafta alt bitti.Buna rağmen bu maçta en az 3 gol olur diye tahmin ediyorum.
Rennes-Toulouse kupondaki en kritik maç.Rennes Fransa'da olmadık maçları üst yapabilen bir takım.Bu sene özellikle hiç düşünmediğim maçları gollü geçti.Toulouse karşısında kazanmasını bekliyorum ama bu galibiyet en kötü ihtimalle 2-1 olacağını düşünüyorum ya da hissediyorum diyelim.

Toplam Oran : 11.94

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -