Yazan : steven_stiffler 18 Ocak 2009 Pazar

Haftasonunu değerlendirme amaçlı(çalışmayan adamın haftasonu olmaz gerçi),uzun süredir gitmediğim Gebzespor maçına gideyim dedim.

Tipik zaman zaman hareketlenen fakat çoğu zaman temposu düşük,zevksiz bir 2.lig maçıydı.

Gebzespor 4-4-1-1,Bugsaşspor ise 4-1-2-1-2 dizilimiyle sahadaydı.Maç boyunca iki takım da pozisyon bulmakta zorluk çekti.Ama Gebze'nin gollük pozisyon sayısı daha fazla.İlk yarıda Bugsaşspor'un direkten dönen topu,ikinci yarıda da kaleci Hasan'ın çıkardığı frikik pozisyonları tehlikeliydi sadece.Gebze ilk yarıyı 1-0 önde kapadı.

İkinci yarının ortalarında Gebze'den Ufuk altıpas üzerinden boş kaleye gönderemedi topu...Güiza misali bir vuruşla üstten dışarı attı.Maçın son 10 dakikalık bölümünde Gebzespor çok fazla geriye çekildi.Bugsaş özellikle sağ kanadı iyi kullandı ve o kanattan gelen bir topla golü attı.Gebzespor'un attığı golde kornerden gelen ortaya birkaç oyuncu yükseldi seken top kaleci çizgisini geçti mi geçmedi mi tartışmaları sürerken hakem golü verdi.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -