Yazan : steven_stiffler 5 Ocak 2009 Pazartesi

Resmi Site nihayet açıkladı.Yönetimin bu sene izlemiş olduğu olumsuz transfer politikasından sonra telafi edecek yıldız transferi beklerken,genç ve yerli oyuncu transferi yaptık.Yıldız transferi yapsak bu kadar mutlu olmazdım.Abdülkadir çok iyi geleceği olan,yetenekli bir oyuncu.Kendini geliştirmesi için de forma giymesi lazım.Ha 10 dakika ha 15 dakika oynaması lazım en kötü ihtimalle...Abdülkadir ile ilgili detaylı bilgi veren güzel bir yazısı var PcLioN'un...Ülkemizde zor yetişen tipte bir oyuncu ve Fenerbahçe'ye transfer olması bu yüzden oldukça mutlu etti beni.İsmi Chelsea ve Man.City ile de anılıyordu malum...Formanın ağırlığını kaldırabilirse ileriki yıllarda çok kazançlı çıkacağımız bir isim.

Gökhan Emreciksin ise,her ne kadar takıma katılmasının çok olumlu bir olay olacağını düşünmesem de kadro derinliği açısından iyi transfer denilebilir.En azından Ali Bilgin'den iyidir.Ali Bilgin çilemize son verebilir.

4,5 yıllık anlaşma da oldukça uzun vadeli.İki futbolcumuza da başarılar...Formanın hakkını versinler yeter.

2 Responses so far.

  1. iyi transferler yaptık stiff. inşallah yanılmam.

  2. Abdülkadir gelecek için Emre'de şu anki kadro için.iyi iş

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -