Yazan : steven_stiffler 22 Eylül 2014 Pazartesi


Maçı izleyemedim, uzun uzadıya yorum yapamayacağım. Lazio için hayal kırıklığı yaşıyorum. Bu sene tuttuğum takım ve Avrupa'da desteklediğim takımlar kötü gözüküyor. Sezonun henüz başı, değerlendirme için erken. Hele ki dünkü maçı izlememişken... Lazio, Milan'a bolca şut şekmesine rağmen net bir şekilde mağlup olmuştu. Cesena maçı nispeten kolaydı. Genoa deplasmanı ise Lazio'nun 2'de 0 yaptığı deplasman oldu. Bu arada Genoa gerçekten taş gibi kadroya sahip. Perotti, Rincon, Pinilla, Lastienne gibi önemli isimlerine transfer yazısında değinmiştim. İstatistiklerde yine Lazio üstün gözüküyor ama maçın geniş bir özetini de bulamadım. De Vrij'ın atılması kırılma anı olabilir. Pinilla'nın gol sonrası sevinci görülmeye değer. Bu adam gerçekten golcü karizması taşıyor. Değerlendirme için Lazio-Udinese maçını bekliyorum. Deplasmanlarda 0 çekerek başlayan Lazio, iç sahada 2'de 2 yapabilecek mi ?

Genoa : Perin; De Maio, Burdisso, Antonini (60' Bertolacci); Edenilson, Sturaro, Rincon, Antonelli; Perotti, Kucka (56' Lastienne), Matri (68' Pinilla).

Lazio : Berisha; Basta (46' Konko), De Vrij, Gentiletti (69' Cana), Braafheid; Biglia (45+1' Ledesma), Parolo, Lulic; Candreva, Felipe Anderson, Djordjevic.

Sarı Kartlar : Rincon, Ledesma, De Vrij

Kırmızı Kart : 85' De Vrij

Gol : 87' Pinilla


Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -