Yazan : steven_stiffler 22 Ağustos 2011 Pazartesi

Maçın özet görüntülerini bulamadığım için geçen hafta yazamamıştım. Forma yazısı yazdık lakin, her seferinde belirtmek isteyip unutuyorum. Lazio'nun yeni sezon forma renk tonu şahane. Lacivert formayla müthiş uyum içerisinde... Cisse'ye özellikle çok yakışıyor. İnternete düştüğü an bir tane alacağım.

Reja'nın ilk onbir tercihinde 2 defansif oyuncu izleyeceğiz gibi bu sezon. Çünkü çift forvetli sisteme döndü. Klose ve Cisse'yi yedek bırakamıyor. E Zarate de var, illa ki çift forvet oynamak zorunda kalacak. Marchetti hazırlık maçlarında güven verdi. Savunmada Scaloni, Biava, Dias, Radu dörtlüsü başladı. Orta sahada defansif yönüyle oynayan Ledesma ve Brocchi, ofansif oynayan Hernanes ve Mauri vardı. İleri ikilide iki yıldız; Klose ve Cisse.

Lazio'nun attığı 6 gol de birbirinden kolay goller. Rabotnicki takımı mücadele etmeye değil de, tatile gelmiş sanki Roma'ya. Gol perdesini açan isim Anderson Hernanes. İkinci gol Stefano Mauri'den... Cisse'nin 2, Rocchi ve Klose'nin 1er golü var. Lazio'nun gruplarda ne yapacağını merakla beklemekteyim. Ezeli rakip Roma ise deplasmanda Slovan Bratislava'ya 1-0 yenilerek tur şansını Roma'ya bıraktı. Bir sürpriz olur mu ? Neden olmasın ?

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -