Yazan : steven_stiffler 8 Aralık 2014 Pazartesi


Spiker amma dramatize etti dün Parma'yı ya, vallahi üzüldüm. Geçen sezon çok renkli takımdı. Zaten Donadoni de Adnan Ziyagil'e döndü. Bu sezon Parma muhtemelen düşecek. Futbolculardan ben bir ölüm kalım savaşı bekliyorum ama bana yine de radikal bir değişim olmadıkça düşecek gibi geliyor. Yabancı sermaye dedikoduları gerçekleşir, devre arasında da bir kaç kaliteli transfer gelirse belki toparlarlar. Dün iyi başladıkları maçta öne de geçtiler ama galibiyeti koruyamadılar. 1,90 orandan Lazio'ya oynamıştım, dünün en banko maçlarındandı bence. Lazio için zor da olmadı aslında. Parma'nın direnci yok, zayıf takım. Çok iyi bir dakikada öne geçtiler, ilk yarıyı 1-0 önde ve moralli bitireceklerdi ki; duran top zaafiyetinden gol yediler. Ha maçın başlarında iptal edilen tartışmaya açık bir golleri de var. Lazio sakin ve dirençliydi. Gole rağmen demoralize olmadı ve maçı çevirdi. Candreva'sız Lazio'yu izlemek çok keyif vermese de, Felipe Anderson'un daha çok forma şansı bulmasını istiyorum. Ama sağda, ama solda. Felipe Anderson önemli yetenek. Dün galibiyet golünü de atarak ekstra motivasyon sağladı. Rakipler kötüyken Lazio'nun sıralamada tırmanabildiği kadar tırmanması lazım. Genoa taş gibi takım ama Lazio daha tecrübeli.

Parma : Iacobucci; Santacroce (64' Mendes), Lucarelli, Costa; Rispoli, Mauri (77' Belfodil), Lodi, Galloppa (69' Acquah), Gobbi; Palladino, Cassano.

Lazio : Marchetti; Basta, De Vrij, Radu, Braafheid (38' Cana); Parolo, Biglia, Anderson (64' Keita Balde); Mauri, Lulic, Djordjevic (76' Klose).

Sarı Kartlar : Lodi, Biglia, Santacroce, Gobbi, Anderson, Parolo, Acquah, Lulic.

Goller : 45' Palladino, 45+3' Mauri, 59' Felipe Anderson.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -