Yazan : steven_stiffler 14 Temmuz 2012 Cumartesi

Tottenham nihayet formalarını tanıttı. Önceden çok güzel formalar yaparlardı. Son üç sezondur istikrarlı olarak kötü formalar giyiyorlar. Bu kez çok değişik bir markayı tercih etmişler üstelik... Under Armour markası yapmış Spurs formalarını.

Formaları yeni transferler Jan Vertonghen ile Gylffi Sigurdsson tanıtmış. Son zamanlarda alışılagelmiş bir dar kalıp forma kullanımı var. Sigurddson'ın üzerindeki deplasman formasının kalıpları fena gözükmüyor. Ancak Vertonghen'in üzerindeki formanın ya bedeni büyük, ya kalıbı kötü... Yine deplasman formasının yakası oldukça şık gözükürken, iç saha formasının yakası son derece vasat.
Under Armour markasının logosu da son derece gereksiz olmuş. Puma'nın forma kalıpları güzeldi. Ayrıca Puma logosunun da kendince bir şıklığı ve asaleti var. Tottenham, Under Armour markası ile lige yeni yükselen bir takımın formaları gibi formalar giyecek. Lacivert forma için çok kötü diyemiyorum, idare ediyor. Ancak beyaz forma çok kötü. Sadelik severim ama son iki sezondur Tottenham atlet tarzı forma giyiyor.

Tozlu Sayfalar

Öne Çıkan Yayın

Verona ile Kasıp Kavurduk - FM 2017

Çoluk çocuk sahibi olacak yaşa geldim ama hala Football Manager geleneğini sürdürmekten büyük keyif alıyorum. Benim için bu geleneklerden...

Takip Ettiklerim

Kategoriler

Yazar Kafe

Translator

- Copyright © Serkan Özerik -